Sprzet Medyczny - Monitory CONTEC z serii CMS: wszystko, co musisz wiedzieć

Sprzęt medyczny wysokiej jakość - zapytaj nas o oferte i cennik.

Monitory CONTEC z serii CMS: wszystko, co musisz wiedzieć

Standard opieki nad pacjentami w zakresie monitorowania pacjentów ewoluował na przestrzeni lat. Na przykład kapnografia (monitorowanie CO2) stała się rutynowym standardem monitorowania znieczulenia w latach 80-tych. Stwierdzono, że dzięki tej praktyce monitorowania można znacznie zmniejszyć liczbę przypadków urazów mózgu i zgonów w wyniku znieczulenia. Przyjęto również standardy pulsoksymetrii.

Obecnie sprzęt, którego używamy, a także szkolenia i edukacja, które otrzymują nasi lekarze, lekarze i chirurdzy, sprawiają, że operacje są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek. Nasza technologia jest taka, że ​​wydaje się, że na każdym kroku widzimy nowe osiągnięcia technologiczne, które zwiększają naszą opiekę i bezpieczeństwo. Wraz z tym pojawiają się zmiany w postrzeganiu tego, co powinno być określane jako „Standard opieki” we wszystkich aspektach używanego sprzętu medycznego.
Całkiem nową koncepcją, która jest obecnie dostępna, jest możliwość monitorowania pacjenta przed operacjądo operacji, a następnie powrót do zdrowia bez przerw w monitorowaniu, nawet jeśli pacjent będzie monitorowany w znieczuleniu ogólnym podczas operacji. Istnieje wiele specjalności, które monitorują pacjenta od „początku do końca”, ale zazwyczaj pacjent nie wymaga monitorowania anestezjologicznego w trakcie zabiegu lub wyświetlacz używanego monitora transportowego jest bardzo mały i nie jest łatwy do zobaczenia przez personel. czytać. Oferujemy nowy produkt do zwalczania wszystkich tych problemów.

Moduł EMS
Moduł EMS sprawia, że ​​monitorowanie pacjenta podczas transportu jest łatwe, bez poświęcania rozmiaru ekranu lub parametrów po przewiezieniu pacjenta do następnego miejsca docelowego. Moduł EMS jest bardzo mały i lekki, ale posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,4 cala, który pokazuje przebieg i odczyty wszystkich podstawowych parametrów, w tym: SpO2, EKG, NIBP, Temp, a nawet IBP. Moduł po prostu wysuwa się z tyłu monitora, gdy potrzebny jest transport. Wszystkie kable pacjenta dla wyżej wymienionych parametrów są już podłączone do modułu, więc nie ma kabli do wymiany. Gdy pacjent dotrze do celu, moduł po prostu wsuwa się z powrotem na duży monitor tam, gdzie jest to potrzebne i monitorowanie jest kontynuowane w razie potrzeby.

Ty wybierasz rozmiar
W Contec monitory serii CMS mają różne rozmiary ekranu do swoich potrzeb. Od AnyView A3 z 8-calowym kolorowym wyświetlaczem, aż po A8 z ogromnym 17-calowym kolorowym wyświetlaczem. Jak to jest łatwe do zobaczenia? To, co sprawia, że ​​te monitory są wyjątkowe, to nie rozmiar ekranu lub koniecznie parametry, ale opcja modułu parametrów, z którą mogą być dostarczane.

Przykład z życia
Kowalski przychodzi na rutynową operację i jest umieszczana na noszach przed operacją i monitorowana przed jej zabiegiem. Jest monitorowana przez CMS8000  z dużym 12-calowym wyświetlaczem. Czas na operację Jane, więc nie jest odłączana od wszystkich swoich monitorów i wtaczana na salę operacyjną. Zamiast tego moduł z tyłu monitora Biolight A5 jest wyjmowany i umieszczany na noszach. Jest przewożona na salę operacyjną i przez cały czas monitorowana. W sali operacyjnej Jane jest przenoszona na stół chirurgiczny, a moduł monitorujący jest następnie wkładany do innego Amonitor serii, który znajduje się na szczycie aparatu do znieczulenia. Ten monitor A ma już podłączony moduł do monitorowania CO2 i środka znieczulającego. Jest monitorowana podczas całego zabiegu w znieczuleniu ogólnym. Po operacji kobieta jest przenoszona z powrotem na nosze i moduł jest usuwany z monitora pacjenta Biolight. W tym krytycznym okresie jest stale monitorowana, gdy personel zmusza ją do powrotu do zdrowia. Po wyzdrowieniu moduł EMS jest wpinany z powrotem do CMS8000  w celu ciągłego monitorowania przy łóżku pacjenta.

Wniosek
Monitory z serii CMS8000, które dystrybuujemy z Contec, mają wiele zalet, ale uważamy, że ten szczególny aspekt może pewnego dnia stać się standardem opieki w zakresie monitorowania pacjenta - ciągłe monitorowanie przez całą wizytę pacjenta.


Czytaj więcej »

Sprzęt Medyczny

Zapoznaj się z naszymi ofertami.


http://www.medyczny-sprzet.com.pl/defibrylatory

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/fotele-ginekologiczne

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/holtery

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/kardiomonitory

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/koncentratory-tlenu

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/lampy-operacyjne-i-zabiegowe

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/laryngoskopy

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/lozka-porodowe

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/pulsoksymetry

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/lozka-szpitalne

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/meble-medyczne

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/otoskopy

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/pompy-infuzyjne

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/respiratory

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/resuscytatory

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/spirometry

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/ssaki

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/stoly-operacyjne

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/szafki-przylozkowe

http://www.medyczny-sprzet.com.pl/ultrasonografy-usg 

Czytaj więcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.