Monitory pacjentów z objawami funkcji życiowych: wszystko, co musisz wiedzieć

Wysoka jakosc sprzeyu medycznego w niskich cenach.


Monitory pacjentów z objawami funkcji życiowych: wszystko, co musisz wiedzieć

Monitory pacjenta do monitorowania objawów funkcji życiowych są wydajne i zapewniają dokładne i szybkie odczyty w celu oceny stanu zdrowia pacjenta. Dostarczone dane dają cenny wgląd w to, jak naprawdę pacjent się czuje. Zaalarmuje lekarza, jeśli pacjent nie powraca do zdrowia tak dobrze lub może mieć poważniejszy stan zdrowia niż to jest widoczne. Monitor parametrów życiowych mierzy temperaturę ciała pacjenta, tętno (tętno), ciśnienie krwi i częstość oddechów.

Gdzie są używane
Monitor funkcji życiowych jest stosowany w warunkach klinicznych, takich jak gabinecie lekarskim, małej klinice lub pre-op obszarze centrum chirurgii. Mogą być również używane w warunkach domowych. Monitor parametrów życiowych jest tańszą alternatywą dla małej przychodni lub gabinetu lekarskiego w porównaniu z wieloparametrowym monitorem pacjenta. Monitor parametrów życiowych zapewnia szybkie i dokładne odczyty w celu zwiększenia produktywności w środowisku o dużej objętości i szybko zmieniającym się. Dzięki intuicyjnemu projektowi, rozmiarowi, przystępnej cenie i przenośności umożliwia użytkownikom w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności technicznych odgrywanie aktywnej roli w zarządzaniu opieką zdrowotną pacjenta.

Specyfikacje techniczne
Dzisiejsze monitory parametrów życiowych mają zazwyczaj jasne, żywe wyświetlacze wskazujące odczyty pomiarów. Większość z nich jest zasilana prądem zmiennym / stałym z podtrzymaniem bateryjnym. Monitory funkcji życiowych, takie jak seria Euro-Medical, są dostarczane ze standardową wbudowaną drukarką. Niektóre monitory parametrów życiowych mają możliwość łączenia się z systemami elektronicznej dokumentacji pacjenta, umożliwiając przesyłanie danych z urządzenia do rekordu pacjenta. Jednostki te mogą być używane na biurku, stojaku na kółkach lub na ścianie.

Monitor wieloparametrowy
Wieloparametrowe monitory pacjenta są przeznaczone do monitorowania nie tylko podstawowych parametrów życiowych. Są najczęściej używane w miejscach, w których pacjenci będą potrzebować ciągłego monitorowania na jednym monitorze. Wieloparametrowy monitor pacjenta będzie monitorował nie tylko podstawowe parametry życiowe pacjenta, ale także rytm serca i inne parametry fizjologiczne, gdy pacjent jest znieczulony. Może stale monitorować pacjenta, bez obecności lekarza bezpośrednio przy jego łóżku. Te monitory są wyposażone w alarmy dźwiękowe i wizualne. Gdy monitor wykryje niekorzystne trendy, zachęci personel kliniczny do interwencji. Integracja parametrów umożliwia monitorowanie na jednym wyświetlaczu, co zwiększa proces podejmowania decyzji przez personel kliniczny.

Specyfikacje techniczne
Dzisiejsze wieloparametrowe monitory pacjenta są zwykle wyposażone w 10 lub 12-calowe kolorowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, zapewniające wyraźny widok danych fizjologicznych pacjenta z odległości 10-12 stóp. Większość z nich jest zasilana prądem przemiennym / stałym, z podtrzymaniem bateryjnym i ma możliwość trendowania parametrów pacjenta. Niektóre monitory wieloparametrowe są dostarczane z drukarką w standardzie. Posiada również przyjazne dla użytkownika menu z przyciskami / pokrętłami nawigatora dla łatwej konfiguracji. Wieloparametrowe monitory pacjenta można łatwo zamontować na stojaku na kółkach , na ścianie lub ustawić na biurku.

Czego potrzebujesz?
Podsumowując, tak naprawdę sprowadza się to do pytania, jakie informacje są potrzebne, aby lekarz mógł zapewnić pacjentowi jak najlepszy poziom opieki. Jeśli potrzebujesz podstawowych funkcji życiowych, placówka może zaoszczędzić pieniądze, korzystając z monitora objawów funkcji życiowych. Jeśli chcesz monitorować pacjenta w sposób ciągły, na przykład podczas wykonywania zabiegu, preferowany byłby monitor wieloparametrowy. W dzisiejszej gospodarce zakłady mogą wykorzystywać oba typy monitorów lub stwierdzić, że potrzebują tylko monitora parametrów życiowych. Wieloparametrowy monitor pacjenta ma nieco większy rozmiar niż monitor parametrów życiowych, jednak środowisko i potrzeba decydują o tym, które urządzenie będzie pasowało do potrzeb placówki.

http://www.euro-medical.pl/kardiomonitory
http://www.euro-medical.pl/pulsoksymetry
http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg
http://www.euro-medical.pl/ssaki-medyczne
http://www.euro-medical.pl/aparaty-ktg
http://www.euro-medical.pl/aparaty-usg
http://www.euro-medical.pl/aparaty-ambu
http://www.euro-medical.pl/pompy-infuzyjne
http://www.euro-medical.pl/holtery
http://www.euro-medical.pl/aparaty-rtg

Wniosek
Uwzględniając najpierw swoje potrzeby, a następnie budżet poprowadzi Cię do właściwej decyzji. Jeśli masz pytanie, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję dla Twojej placówki, pacjentów i Twojego portfela.

Czytaj więcej »

Ceny

Zapytaj nas o cennik wyrobów medycznych.

Czytaj węcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.